Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Voľby do NR SR 2016

Voľby do NR SR 2016

Predseda Národnej rady Slovenskej republiky rozhodnutím č. 307/2015 Z z. vyhlásil voľby do Národnej rady Slovenskej republiky a určil termín ich konania na sobotu 5. marca 2016.

 

Kontakt

Mgr. Radoslav Machan
tel.: +421 42 465 08 33
e-mail: radoslav.machan@puchov.sk

Edita Katríková
civilná a požiarna ochrana
tel.: +421 42 465 08 14
e-mail: edita.katrikova@puchov.sk

adresa na doručovanie žiadostí: volby@puchov.sk

 

Oznam pre politické strany

Mesto Púchov oznamuje politickým stranám, ktoré kandidujú vo voľbách do NR SR v roku 2016, že ekvivalentné plochy na umiestňovanie volebných plagátov sú zriadené pri parkovisku na ulici Hollého pri kruhovom objazde. Plochy  pre vylepovanie sú označené číslami od 1 po 23 a každej politickej strane prináleží jedna plocha označená číslom, pod ktorým daná strana kandiduje do Národnej rady SR.

Plocha sa poskytuje každej politickej strane bezplatne.

Umiestňovanie volebných plagátov na vyhradených miestach, odstránenie volebných plagátov a očistenie plagátovej plochy si každý kandidujúci subjekt zabezpečí sám na vlastné náklady.

Kandidujúci subjekt zodpovedá za obsah, ako aj za správnosť umiestnenia plagátov na pridelenú plochu. V prípade umiestnenia plagátov kandidujúceho subjektu kýmkoľvek na iné ako pridelené plochy je kandidujúci subjekt povinný okamžite ho na svoje náklady odstrániť.

 

Zverejnenie elektronickej adresy na doručenie oznámenia o delegovaní člena a náhradníka do okrskovej volebnej komisie.

Oznámenie o delegovaní člena a náhradníka do okrskovej volebnej komisie možno doručiť v listinnej forme (na adresu Mestský úrad Púchov, Štefánikova 821, 020 01 Púchov) alebo elektronickou poštou na adresy: volby@puchov.sk alebo edita.katrikova@puchov.sk.


 
ÚvodÚvodná stránka