Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu vodorovná

Umiestnenie občanov do domova sociálnych služieb

Umiestnenie občanov do domova sociálnych služieb

Trenčiansky kraj je zriaďovateľom dvoch domov dôchodcov – domovov sociálnych služieb s celoročným pobytom. Obidva poskytujú celoročnú starostlivosť obyvateľom, ktorí dovŕšili vek starobného dôchodku. 

Domov dôchodcov a domov sociálnych služieb Chmelinec sa nachádza na Hoštinskej ulici. Kapacita zariadenia je 160 obyvateľov. V zariadení je poskytovaná starostlivosť celoročne – bývanie, stravovanie, zaopatrenie občanovi, ktorý dovŕšil vek starobného dôchodku a ktorý pre trvalé zmeny zdravotného stavu potrebuje komplexnú starostlivosť v zariadení. 

Druhý Domov dôchodcov a domov sociálnych služieb s kapacitou 56 obyvateľov sa nachádza na ulici Jána Smreka. Zariadenie poskytuje nevyhnutnú starostlivosť – bývanie, stravovanie a zaopatrenie celoročne občanovi, ktorý dovŕšil vek starobného dôchodku a ktorý pre trvalé zmeny zdravotného stavu potrebuje komplexnú starostlivosť v zariadení.

Pri umiestnení si klient žiadosť o zabezpečenie poskytovania sociálnej služby podáva do príslušného zariadenia, ktoré mu vyhovuje.

 

Kontakt

 

Mgr. Lenka Krásna
tel.: +421 42 465 08 49
e-mail: lenka.krasna@puchov.sk

Ing. Janka Harnádková
tel.: +421 42 465 08 49
e-mail: janka.harnadkova@puchov.sk


 

Formulár na stiahnutie

PRIHLÁŠKA remeselníkov na Mikulášsky jarmok 2019

webygroup
ÚvodÚvodná stránka