Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Umiestnenie občanov do domova sociálnych služieb

Umiestnenie občanov do domova sociálnych služieb

Trenčiansky kraj je zriaďovateľom dvoch domov dôchodcov – domovov sociálnych služieb s celoročným pobytom. Obidva poskytujú celoročnú starostlivosť obyvateľom, ktorí dovŕšili vek starobného dôchodku. 

Domov dôchodcov a domov sociálnych služieb Chmelinec sa nachádza na Hoštinskej ulici. Kapacita zariadenia je 160 obyvateľov. V zariadení je poskytovaná starostlivosť celoročne – bývanie, stravovanie, zaopatrenie občanovi, ktorý dovŕšil vek starobného dôchodku a ktorý pre trvalé zmeny zdravotného stavu potrebuje komplexnú starostlivosť v zariadení. 

Druhý Domov dôchodcov a domov sociálnych služieb s kapacitou 56 obyvateľov sa nachádza na ulici Jána Smreka. Zariadenie poskytuje nevyhnutnú starostlivosť – bývanie, stravovanie a zaopatrenie celoročne občanovi, ktorý dovŕšil vek starobného dôchodku a ktorý pre trvalé zmeny zdravotného stavu potrebuje komplexnú starostlivosť v zariadení.

Pri umiestnení si klient žiadosť o zabezpečenie poskytovania sociálnej služby podáva do príslušného zariadenia, ktoré mu vyhovuje.

 

Kontakt

 

Mgr. Lenka Krásna
tel.: +421 42 465 08 49
e-mail: lenka.krasna@puchov.sk

Ing. Janka Harnádková
tel.: +421 42 465 08 49
e-mail: janka.harnadkova@puchov.sk


 

dnes je: 26.6.2019

meniny má: Adriána

ÚvodÚvodná stránka