Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Štrúdľami za dobrú vec pre SilviuVytlačiť
 

Silvia.jpegSúčasťou Veľkonočného jarmoku alebo Vítania jari v Púchove bolo aj stanovište so štrúdľami hneď vedľa pódia, ktoré okoloidúcim ponúkali poslankyne a poslanci mestského zastupiteľstva a v rámci dobrovoľníckych aktivít aj púchovskí školáci.

Za štrúdle, ktoré napiekli poslankyne, primátorka, pracovníčky mestského úradu, i dobrovoľníci pod patronátom CVČ, mohli návštevníci jarmoku odovzdať ľubovoľný finančný príspevok a následne si na nich pochutnať. Výťažok v sume 1097 eur poputuje pre 33-ročnú Púchovčanku Silviu Ujhelyiovú (na foto), ktorá trpí následkami detskej mozgovej obrny a v súčasnosti žije v Centre sociálnych služieb Chmelinec v Púchove. Vyzbierané financie, ktoré jej oficiálne odovzdá primátorka mesta, Silvia použije na potrebnú rehabilitáciu a liečbu. 

Všetkým vám, ktorí ste prispeli alebo sa zapojili upečením, či roznášaním sladkých štrúdieľ na jarmoku, patrí srdečná veľká vďaka.

Autor: tm

Strudle_pre_Silviu (1).jpgStrudle_pre_Silviu (2).jpgStrudle_pre_Silviu (3).jpgStrudle_pre_Silviu (4).jpgStrudle_pre_Silviu (5).jpgStrudle_pre_Silviu (6).jpg


 
 

dnes je: 27.6.2019

meniny má: Ladislav, Ladislava

ÚvodÚvodná stránka