Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

NOVINKA: ZÁBAVA PRE SENIOROVVytlačiť
 

zabava-pre-seniorov-blue-PRINT (1).jpg
Mestská spoločnosť Púchovská kultúra prichádza s novinkou na poli kultúrno-spoločenských podujatí pre dôchodcov v podobe hudobno-tanečného večera ZÁBAVA PRE SENIOROV, ktorá doplní už zavedený a populárny Čaj pre seniorov.

Skúsenosti z minulých rokov ukázali, že hudobno-tanečné popoludnia pre staršiu generáciu s názvom Čaj pre seniorov, ktoré pred tromi rokmi zaviedol do praxe predchádzajúci primátor Rastislav Henek, sa tešia mimoriadnej obľube skôr narodených z Púchova a okolia. Pozývaných umelcov pozná seniorské obecenstvo najmä z televízneho vysielania, naposledy v marci sa roztancovalo v rytme pesničiek v podaní známeho interpreta Petra Stašáka.

V cene vstupného, ktoré predstavuje tri eurá, je zahrnuté aj malé občerstvenie. Podujatie, ktoré sa koná jedenkrát do mesiaca, býva pravidelne vypredané a o lístky je väčší záujem, než aký je limit počtu sedadiel v sále púchovského divadla, pričom sa mesto snaží, aby sa vstupenky dostali v prvom rade do rúk Púchovčanov. Interes o takýto druh podujatia však dávno prekročil hranice mesta. Z tohto dôvodu pristúpila mestská spoločnosť Púchovská kultúra k zorganizovaniu podobného podujatia, ktoré by zvýšilo frekvenciu hudobno-tanečných zábav, ktoré si pýtajú seniori aj z okolitých obcí a ktoré bude v cene vstupného odrážať reálne náklady usporiadateľov.

Prvá takáto ZÁBAVA PRE SENIOROV sa uskutoční v Divadle Púchov vo štvrtok 9. mája so začiatkom o 17-tej hodine pod taktovkou obľúbenej kapely Bonita z Považskej Bystrice. Ďalším hosťom večera bude domáci Folklórny súbor Váh. Vstupné predstavuje 8 eur, predpredaj je spustený od 10. apríla v pokladni Divadla Púchov. Lístky si môžete zabezpečiť aj online na www.kultura.puchov.sk.

Autor: tm 

 


 
 

dnes je: 27.6.2019

meniny má: Ladislav, Ladislava

ÚvodÚvodná stránka